InfoPiekary – portal lokalny

Portal lokalny o Twojej okolicy

Wiadomości

Na ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich doszło do potrącenia sześćdziesięcioośmioletniej kobiety! W rezultacie wylądowała ona w szpitalu!

4 maja, czyli we wtorek, w Piekarach Śląskich, na ulicy Bytomskiej, doszło do wypadku. Potrącona została sześćdziesięcioośmioletnia kobieta. Stało się to w momencie, w którym przechodziła przez pasy. Natychmiast została przewieziona do Szpitala Chirurgii Urazowej. Funkcjonariuszom policji szybko udało się ustalić, że mężczyzna, który kierował pojazdem, który potrącił kobietę, był zupełnie trzeźwy. Teraz przed funkcjonariuszami policji stoi inne zadanie: ustalić, w jakich okolicznościach i dlaczego doszło do potrącenia sześćdziesięcioośmioletniej kobiety na pasach.

Co się stało na ulicy Bytomskiej?

Kobieta została potrącona na pasach, gdy przechodziła w miejscu do tego przystosowanym. Kierujący pojazdem marki Nissan był zupełnie trzeźwy, gdy doszło do potrącenia. Na szczęście życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci starają się ustalić, co tak naprawdę zaszło. Dwudziestosiedmioletni kierowca samochodu marki Nissan stracił prawo jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *