InfoPiekary – portal lokalny

Portal lokalny o Twojej okolicy

Wiadomości

Monopoly związane z Piekarami

Monopoly związane z Piekarami

Już pod koniec lipca pojawi się planszówka związana z Piekarami Śląskimi. Jaka?

  1. Piekarlook – gra planszowa z Piekarami Śląskimi w tle

Każdy kojarzy grę Eurobusiness czy Monopoly. Okazuje się, że już pod koniec lipca będzie można zagrać w wersję związaną z Piekarami Śląskimi!

Piekarlook – gra planszowa z Piekarami Śląskimi w tle

„Piekarlook” to pierwsza gra planszowa, która została poświęcona Piekarom Śląskim. Premiera odbędzie się 31 lipca. Gra oparta jest o koncepcję znanego wszystkim Monopoly. Autorzy i twórcy potwierdzili duże zainteresowanie niniejszą rozrywką.

Niedawno ruszyła przedsprzedaż, przy której gra kosztuje 100 złotych. Za produkcję planszówki odpowiada sklep GeekPoint. Okazuje się, że zainteresowanie jest tak duże, że w dniu premiery może być problem z dostępnością „Piekarlook”! Na samym początku planowano wyprodukować około 100 sztuk gry, następnie nakład zostanie zwiększony do 250 sztuk.

Na planszówce wyróżniono wiele popularnych miejsc. Znajdziesz tam między innymi Plac Noblistów, Skwer Olimpijczyków, ulicę Tarnogórską czy Staw „Cegielnia”. Dodatkową zaletą „Piekarlook” jest to, że wszystkie karty własności oraz tak zwane karty szans będą w języku polsko-śląskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *